Outsourcing kadr i płac i usług sekretarskich w Poznaniu

Wsparcie dla biznesu

Nie każdy przedsiębiorca musi znać się na wszystkich dziedzinach działalności. Czasem warto jest zlecić komuś pewne zadania, aby mieć pewność, że zostaną odpowiednio i legalnie zrealizowane. Business Outsourcing Szlachetka zrzesza profesjonalistów – outsourcing usług sekretarskich to oferta dla wszystkich firm, które chciałyby skorzystać z pomocy z zewnątrz. Jesteśmy wsparciem dla Twojego biznesu, bez względu na dziedzinę, w jakiej specjalizuje się Twoja działalność. Zarządzamy sekretariatem, dbając o rzetelność wypełnianych dokumentów.

Usługi na najwyższym poziomie

Do naszych zadań należy outsourcing kadr i płac, usługi związane z zatrudnianiem pracowników oraz wszystkimi kwestiami dotyczącymi odejścia z pracy, zarówno przymusowego, jak i dobrowolnego. Świadczymy kompleksową pomoc, dbając o wszystkie kwestie prawne. Dogłębna znajomość przepisów pozwala nam podejmować odpowiednie kroki przekładające się na rozwój przedsiębiorstwa. Zaangażowanie naszych sekretarzy pokazuje, że przyszłość każdej firmy jest dla nas priorytetem, dlatego przestrzegamy wszystkich procedur, pomagamy w kwestiach dokumentacyjnych. Decydując się na outsourcing usług sekretarskich, zyskujesz większą swobodę. Nie musisz martwić się o kwestie prawne. Wszystkim zajmą się nasi wyszkoleni specjaliści.

Outsourcing usług sekretarskich

Nasze główne motto brzmi „Profesjonalnie wspieramy Twój biznes”, dlatego też obok działalności głównej, polegającej na obsłudze księgowej i kadrowej firm wdrożyliśmy między innymi outsourcing usług sekretarskich. Usługa ta pozwala na kompleksowe zarządzanie sekretariatem klienta, od wystawienia faktury, poprzez jej wysyłkę, do prowadzenia terminarza spotkań. Takie podejście do obsługi firmy pozwala na kompleksowość świadczonej obsługi. Outsourcing usług sekretarskich jest korzystnym rozwiązaniem zwłaszcza dla małych i mikro przedsiębiorstw, szczególnie tych, które do tej pory stosowało ręczne wystawianie faktur sprzedaży. Z uwagi na wejście z dniem 01.07.2018 przepisów w zakresie jpk wszystkie faktury będą musiały być wystawiane w formie elektronicznej. W ramach usługi sekretarskiej wysyłamy także dokumenty kadrowo-płacowe do pracowników naszych klientów (np. PIT 11)

Oustourcing kadr i płac w Poznaniu

Poznań, a w zasadzie cała Wielkopolska to obszar o znikomym wskaźniku bezrobocia (mniej niż 2%). To powoduje, że rotacja zatrudnienia jest bardzo duża, ponieważ pracownicy migrują swobodnie pomiędzy firmami. Zwiększa to w sposób istotny ilość pracy w zakresie zarejestrowań i wyrejestrowań ZUS, sporządzania umów o pracę czy świadectw pracy. Powoduje też duże zaangażowanie pracodawców w poszukiwanie pracowników oraz trudności w ich doborze.

Outsourcing usług sekretarskich

Jaki zakres usług wchodzi w nasz outsourcing kadr i płac ?

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi : sporządzanie umów o pracę, umów zleceń, świadectw pracy. Prowadzimy też ewidencję czasu pracy klienta. Jeśli zachodzi taka potrzeba kontrolujemy stan urlopów, terminy szkoleń BHP czy badan lekarskich pracowników. W ramach umowy dokonujemy tez wszelkich zgłoszeń i wyrejestrowań ZUS, sporządzany deklaracje miesięczne, RMUA roczne pracowników. Występujemy również w imieniu klienta w trakcie kontroli ZUS. W przypadku zainteresowania obsługą w różnych obszarach związanych z BHP również możemy zaoferować Państwu pełen zakres usług.

Co daje klientowi outsourcing kadr i płac ?

Usługa ta pozwala właścicielowi firmy na ograniczenie kosztów związanych z koniecznością zatrudnienia osoby posiadającej kwalifikacje w zakresie umiejętności obsługi kadr i płac. W Business Outsourcing Szlachetka dbamy o najwyższą jakość usług i odpowiednie umiejętności naszych pracowników, którzy uczestniczą w kursach i szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych Poznań. Śledzimy też na bieżąco wszelkie zmiany zachodzące w przepisach nie tylko zakresu podatków i rachunkowości, dbamy również o to, aby nie zaskoczyły nas żadne zmiany w zakresie prawa pracy czy ubezpieczeń społecznych.

Outsourcing kadr i płac

Organizacja pracy

Jesteśmy dobrze zorganizowani – dzięki temu przestrzegamy terminów, ale również dbamy o jakość świadczonych usług. Kompleksowa pomoc w zakresie outsourcingu usług sekretarskich sprawia, że Twoja firma może się rozwijać w odpowiednim kierunku. Zajmujemy się pełną dokumentacją, obsługą, która ma na celu przejęcie kontroli nad wszystkimi kwestiami prawnymi. Znajomość przepisów pozwala nam podejmować właściwe działania, dzięki czemu dokumentacja w Twojej firmie będzie prowadzona rzetelnie, zgodnie z literą prawa.

Pomoc w prowadzeniu Twojego biznesu

Jeśli oczekujesz pomocy, outsourcing kadr i płac będzie najlepszą odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Dokumentacja zgodna z przepisami to podstawa działalności każdej firmy – legalnie prowadzony biznes ma szansę rozwijać się, a Ty zyskujesz spokój. Nie musisz martwić się o kwestie prawne, wszystko leży w naszych rękach, w rękach specjalistów posiadających wysokie kwalifikacje, odpowiednie umiejętności i doświadczenie w branży.